ua en de
Бажання працювати і творити,
     вболівати за успіх наших справ,
       прагнення досягати поступовими кроками значних результатів
          є принципами роботи нашої команди

Галерея проектів

Дивитись фільм
“Geh maz haus”


seo

Соціокультурний центр «Дітям» у Європейській домівці!

 

 

Соціокультурний центр «Дітям» у Європейській домівці!

запрошує щонеділі дітей та батьків на такі інтерактивні заняття:

12:00 – 15:00   
малювання/майстерки


15:00 – 15:45 
«Двомовне Читання»


15:45 – 16:30 
«Родинне Читання»


Соціокультурний центр «Дітям» - це культурно-освітній проект організований спільно Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та Європейською домівкою з метою:

  • -вироблення адекватних методик, підготовки фахової та експертної бази для реалізації програми залучення дітей та батьків до творення демократичного суспільства в Україні та розвитку культури читання, зокрема і в міжкультурній площині;

  •  

  • -розвивати інтелектуальні та комунікативні здібності у дітей від

  • народження шляхом знайомства з іноземними мовами шляхом

  • читання книг мовами оригіналу: «Двомовне читання»;
     

  • -популяризувати читання-задля-задоволення серед дітей та батьків завдяки майстер-класам «Творче читання», «Родинне читання», «Коло книжки» та ін.

Двомовне читання” у Європейській домівці в рамках соціокультурного проекту «Вся Україна Читає Дітям» – це як продовження міні-проекту «Багатомовне читання» у Книгарні «Є», за методологією Наталі Трохим, поета, перекладача, лауреата премії імені Максима Рильського, засновника та директора видавництва «Джезва», члена Ради Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва (Суть методології викладено на сторінці Центру).

«Родинне читання» у Європейській домівці в рамках соціокультурного проекту «Вся Україна Читає Дітям» – це відновлення роботи Сімейного Клубу Читання, який Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва започаткував у Європейській домівці у 2013 р (про це на сторінці Домівки).

В рамках «Родинного читання» один раз на місяць Соціокультурний центр «Дітям» запрошуватиме на зустріч з учасниками клубу українських дитячих письменників та поетів.

Пластуни-волонтери, учасники читацького клубу «Коло Книжки» у Книгарні «Є» обирають свої улюблені історії з дитинства, щоб почитати Вашим дітям в рамках соціокультурного проекту «Вся Україна Читає Дітям»!

У Соціокультурному центрі «Дітям» діє постійна виставка фотографій на тему «Мій малюк читає» від фотошколи «Студія 111».

 

Контакти: 067 876 97 97

e-mail:urccyl.new@gmail.com

http://urccyl.com.ua/ua/

Адреса: м. Львів – 79011, вул. Хімічна, 20

 

 

Назад

© 2011-2012 “Європейська домівка”