ua en de
Бажання працювати і творити,
     вболівати за успіх наших справ,
       прагнення досягати поступовими кроками значних результатів
          є принципами роботи нашої команди

Галерея проектів

Дивитись фільм
“Geh maz haus”


seo

Лото «Природознавчий калейдоскоп» – україномовна настільна гра для родини

Лото «Природознавчий калейдоскоп» – україномовна настільна гра для родини, яка дасть Вам змогу перевірите свої знання та дізнатися багато нового і пізнавального з географії, країнознавства, астрономії та біології!

Гра розрахована на 2-5 гравців. У комплект входять 20 великих ігрових карток, 120 маленьких карток із запитаннями, довідничок.

Правила гри: гравцям роздаються великі ігрові картки в довільній формі, але так, щоб кожен мав однакову кількість карток. Кожен з гравців по черзі бере маленькі картки з запитаннями (картки перемішані, в положенні «обличчям» вниз) і зачитує їх. Той з гравців, хто має відповідний до цього запитання малюнок у себе на великій ігровій картці, говорить, що це таке, і якщо відповідь правильна, то отримує картку і закриває нею свій малюнок. Якщо ніхто з гравців не знає правильної відповіді, тоді карточка відкладається в сторону. Виграє той, хто першим накриє правильно найбільшу кількість карток. У комплекті гри є також довідничок, що допоможе Вам перевірити або ж дізнатися правильну відповідь.

Створюючи гру, ми намагалися зробити підбірку цікавого природознавчого матеріалу з думкою про те, щоб Ви змогли в ігровій формі та у веселому товаристві повторити те, що Ви вже вивчили, і, звичайно, довідатися нове та корисне про світ, який нас оточує!

Якщо ж ми змогли Вас зацікавити і надати Вам імпульс для подальшого вивчення світу навколо нас, тоді ми з впевненістю можемо сказати, що найголовнішої мети досягнуто.

Гра створена за ініціативи ГО «Європейська домівка»

З приводу придбання гри звертайтеся за тел. 0663448004 або 0677053483 або пишіть на електронну скриньку: info@euro-domivka.org.ua

Будемо раді почути Ваші відгуки та пропозиції!

Назад

© 2011-2012 “Європейська домівка”