ua en de
Бажання працювати і творити,
     вболівати за успіх наших справ,
       прагнення досягати поступовими кроками значних результатів
          є принципами роботи нашої команди

Галерея проектів

Дивитись фільм
“Geh maz haus”


ХІІ Міжнародна літня школа на тему: "Становище національних меншин у Центральній та Східній Європі"

Спільно із Домом Європи при Фонді розвитку Сілезії і сприяння місцевих ініціатив у Ополе (Польща) було проведено XII Міжнародну літню школу на тему: «Становище національних меншин у Центральній та Східній Європі».

Захід зібрав молодих людей віком 19-30 років з різних країн Європи, які бажали поглибити свої знання про національні та етнічні меншини. Робочою мовою літньої школи була німецька.

Літня школа проходила у два етапи:

Перший тиждень літньої школи відбувся в Ополе, де учасники працювали над наступними темами: «Стандарти в сфері захисту національних меншин у Європі – правові аспекти, інституціоналізації правового захисту національних меншин у сучасній Європі», «Захист прав національних меншин в Чеській Республіці, національних і етнічних меншин в Угорщині і угорської меншини в країнах Східної Європи», «Статус національних і етнічних меншин у Словаччині».

Другий етап заходу відбувся у Львові і був присвячений темі: «Сучасний стан національних меншин в Україні», в рамках якого проводилися лекції та дискусії про функціонування національних меншин

Створення сайту Focusweb
© 2011-2012 “Європейська домівка”