ua en de
Бажання працювати і творити,
     вболівати за успіх наших справ,
       прагнення досягати поступовими кроками значних результатів
          є принципами роботи нашої команди

Галерея проектів

Дивитись фільм
“Geh maz haus”


Навчально-пізнавальна подорож до Баварії і Південного Тіролю

Влітку 2010 року завдяки фонду Фіаро, Ліхтенштейн та Південно-Тірольської допомогової та шкільної спілки щодо сприяння етнічним меншинам наша група здійснила навчально-пізнавальну подорож до Баварії та до містечка Салюрн в Південному Тіролі.

Організатори дуже дбайливо продумали програму перебування, аби ми мали змогу гарно провести час, поєднуючи приємне з корисним.

У Мюнхені запланованою була зустріч із представниками Фонду Ганса Зайделя (Hans-Seidel-
Stiftung), в Боцені прийом в ляндгаузі I у виконавчого директора відділу др. Клауса Лютера, який багато розповів про особливості Автономної провінції Південний Тіроль, а згодом ми обговорили особливості регіональних управлінь в Україні та порівняли становище національних меншин в Україні та Італії.

Метою нашої подорожі було активне вивчення німецької мови у мовному середовищі і двотижневі заняття значно покращили результат володіння мовою.

Серед приємних та пізнавальних пунктів програми були візит Мюнхенського зоопарку Геллабрун, саду Траутманнсдорфф в Мерані, екскурсія замком Tіроль біля Мерану та у найбільший завод шампанських вин фірми Ротарі в Меццокороні. Проте, мабуть, найбільш захоплюючими для нашої групи стали поїздки до Венеції, Верони та відпочинок на озеро Ґарда.

Кульмінацією перебування став святковий вечір, на якому нашим глядачам ми запропонували
виконання німецьких народних танців, а також німецьких та українських народних пісень.

Створення сайту Focusweb
© 2011-2012 “Європейська домівка”