ua en de
Бажання працювати і творити,
     вболівати за успіх наших справ,
       прагнення досягати поступовими кроками значних результатів
          є принципами роботи нашої команди

Галерея проектів

Дивитись фільм
“Geh maz haus”


Українська вечірка в німецькому стилі De-Party

Урочисте завершення проекту «Німецька меншина: з минулого крізь сучасність разом у майбутнє» («Deutsche Minderheit in der Ukraine: aus der Vergangenheit durch die Gegenwart – zusammen in die Zukunft»), фінансованого Благодійним Фондом «Товариство Розвитку», Одеса, ми приурочили до святкування днів Європи в Україні, організувавши українську вечірку в німецькому стилі De-Party.

Метою зустрічі стала популяризація німецької мови та культури. Гості, які відвідали вечірку, серед яких було багато наших старих друзів зі Львова і не лише, а також багато людей, що вперше знайомилися з нашою діяльністю, мали чудову можливість у внутрішньому дворику організації гарно провести вечір, граючи у веселі забави. Присутнім також неабияк припало до душі виконання німецьких пісень та танців, показ мод молодої талановитої модельєрки.

Але яка ж вечірка у німецькому стилі без традиційної німецької гостини? Смаколиками вечора стали німецькі ковбаски «Bratwürste» та справжнє німецьке пиво.

Кульмінацією події стала прем’єра нашого фільму «Geh ma z`haus», який викликав жваві дискусії про те, як кожен із присутніх розуміє поняття «Батьківщина» («Heimat») і які чинники впливають на його зміну. Обговорення не залишило нікого байдужим. Те, що тема, якої ми торкнулися у фільмі,  виявилася цікавою і актуальною, викликавши багато емоцій та проекцій для наступних проектів – стало найвищим визнанням нашої роботи.

Створення сайту Focusweb
© 2011-2012 “Європейська домівка”